Paberipoti siirdaja | Köögiviljade istutuskettide kott (Estonian)

Paberiketi potisüsteem on Jaapanis sündinud väga produktiivne süsteem. See on ette nähtud köögiviljade ja lillede istutamiseks. Paberipoti süsteem aitab seemikute töötlemisel palju hõlpsamalt ja kiiremini. Vähendate tööjõudu ja tööaega nii palju, et saate oma väärtusliku aja kulutada muudeks tegevusteks.

Paberipottide süsteemi tuntakse Jaapanis juba aastaid tagasi. Ja nüüd on see Jaapani ja USA põllumeeste seas väga populaarne. Paberipottide süsteem töötab ka teistes riikides. Saadame oma paberipotisüsteemi tooted Jaapanist Euroopa riikidesse.

Paberipottide süsteem parandab külvamis- ja ümberistutusprotsessi, kasutades selliseid tooteid nagu paberikett, külvitööriistad ja siirdaja.

Vaadake allpool tutvustavat videot.

Paberipoti siirdaja

Kas te kujutate ette siirdajat, kes töötab ilma bensiini või elektrita? Paberipoti siirdaja sooned, kraavid ja siirdamised lihtsalt tõmmates seda mööda harju tagasi.

See on lihtne, kuid võimas siirdaja Jaapanist. See käeshoitav siirdaja sobib hästi ka väiketalunikele. Siin on müügil Jaapani siirdaja.

Paberipoti siirdaja võimaldab mõne minuti jooksul istutada 264 rakku (tavalisesse ketipotti). Transplanter teeb vao, tõmmates mulda. Asetage kettpoti leht siirdajale ja matke paberiketi pott maa sisse. Metallist vaal küntakse maapinnale ja see tagab istutamise. Seejärel joondatakse kõik seemikud maasse ja protsessi lõpuleviimiseks suruvad surverattad mulla alla.

Köögiviljade istutamine paberipoti siirdajaga

Kas see tundub teile raske? Ärge muretsege. Paberipoti siirdajat saab kasutada igaüks. Käepideme pikkust saab reguleerida rõnga abil.

Topeltreplanter istutab kaks rida. Transplanter „Double Row” säästab teie istutamisaega veelgi.

Stardipakett

Pakume spetsiaalset toodet nimega Stardipakett. See pakub teile kõike, mida vajate paberipottide süsteemi käivitamiseks.

Stardipakett sisaldab siirdamist, lasteaiaaluseid (40 tk), paberiketipotti (3 eset) ja paberipottide seemnekomplekti (5 komponenti). Pakime kolm erinevat paberikettide potti, mille vahekaugus on 5, 10 ja 15 cm (mõlemal üks juhtum), ja võite proovida, milline paberiketi pott sobib teie taimedele ja köögiviljadele.

Kui soovite proovida paberipottide süsteemi, on see teie jaoks mõeldud toode. Valisime toodete kombinatsiooni oma kogemuste ja klientide nõudmiste järgi.

Paberiketi pott

Köögiviljade seemikud ja paberketi pott

Paberikettide potil on rakuahel ja selle lahtipakkimisel näeb see välja nagu kärgstruktuur.

Paberikettide pott on valmistatud spetsiaalsest paberist ja vees lahustuvast liimist. See viis õhku ja vett juurtele võrdselt ja see muudab taimed tervislikuks. Paberikettide pott laguneb maas.

Ketipotte saab hoida väikeses ruumis. Paberikettide pott on enne kasutamist lati kujuline latt ja laotage see lihtsalt seemne külvamisel laiali.

Meil on mitut tüüpi paberiketi potti erineva istutuskaugusega. Populaarsemad potid on paberikettide pott, mille vahekaugus on 5 cm, 10 cm ja 15 cm.

Külviriistad

Paberkannu süsteem pakub tõhusat viisi seemikute ettevalmistamiseks. Dibbleri, külviku ja lasteaia aluste abil üllatate, kui lihtne ja produktiivne see on.

Meie tooted pakuvad nii käsitsi kui ka mehaanilisi külviseadmeid.

Käsitsi külvamise tööriistad

Hea mõte on alustada käsitsi külvamise tööriistadega. Soovitame paberipoti seemnekomplekti (5 komponenti). Paberipottide seemnekomplekt pakub teile kõiki tööriistu, mida vajate paberiketipoti korteritesse külvamiseks. Te ei saa ette kujutada külvamist ilma paberipoti seemnekomplektita, kui olete seda kogenud.

Köögiviljaseemnete külvamine paberist potikülvi komplektiga

Dibbler teeb paberiketipoti rakkudes mulda 264 külviauku. Seemnete laotamine tilgkülviku abil muudab külvamise märkimisväärselt kiiremaks ja lihtsamaks. Ilma Dibbleri ja Drop Seederita peate ükshaaval sõrmedega külvama.

Samuti töötavad nende tööriistadega suurepäraselt avamisvardad ja laoturi raam. Jällegi soovitame paberipottide seemnekomplekti kõigile, kes on paberipotisüsteemi uued kasutajad.

Lasteaiaalused

Lasteaiaalused hoiavad seemikute ja mullaga täidetud paberketipotte. Meie lasteaiaalused on mõeldud paberketipottide süsteemile. Lasteaiaalused toetavad teid nii kaua, kui loodate, sest see on valmistatud vastupidavast plastist.

Algselt olid lasteaednikud mõeldud riisiseemnete hoidmiseks siin Jaapanis. Nüüd sai sellest tavapärane lasteaia korter, mida saab kasutada paljude taimede ja olukordade jaoks maailmas.

Välised mõõtmed on 303 x 604 x 33 (mm) ja põhjas on 1301 auku.

Muldamis- ja külvimasin

Meil on mitut tüüpi muldamis- ja külvimasinaid. Kui olete teadlik paberipottide süsteemide võimsusest, on aeg parimate jõudluse saavutamiseks kasutada mullakülvimasinat.

Külvimasin täidab mulla teie jaoks ketipottidesse. Samuti külvatakse osa külvimasinaid igasse lahtrisse. Mida rohkem te külvimasinat kasutate, seda rohkem säästate aega.

Meil on nii mehaanilisi kui ka elektrilisi külvimasinaid. Valige masinate tüüp vastavalt oma põllumajanduskavale. Kui teil on küsimusi, palun andke meile sellest teada.

Põllukultuurid ja köögiviljad

Paberipotisüsteem sobib hästi erinevate köögiviljade, põllukultuuride ja lillede jaoks, näiteks:

Porrulauk, spinat, spargelkapsas, kapsas, lillkapsas, Edamame (rohelised sojaoad), peet, mikroviljad, Salanova, varud, aster, teravili, Mizuna, Eustoma russellianum, krüsanteem, Mitsuba (Jaapani sarvkook).

Mitmekülgsus on üks eeliseid, mida saate paberipottide süsteemist. Teiste taimede siirdamiseks peate valima sõltuvalt istutuskaugusest ja seemne suurusest lihtsalt sobiva paberi keti poti, peksja ja külvimasina.

Meie paberipotitooted

Müüme ja ekspordime Jaapanist paberipotisüsteemi tooteid.

Meil on pikaajaline kogemus kvaliteetsete toodete eksportimiseks Jaapanist üle kogu maailma.

Tutvuge meie erinevate kaupadega. Meil on hea meel teid teenida!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop