Paperpot Fide | Sebze Ekici Zincir Saksı (Turkish)

Kağıt Zincir Saksı Sistemi, burada Japonya’da doğan son derece verimli bir sistemdir. Sebze ve çiçek dikimi için tasarlanmıştır. Kağıt Saksı Sistemi fide işlemine çok daha kolay ve daha hızlı yardımcı olacaktır. İşgücü ve çalışma süresini o kadar çok azaltacaksınız ki, değerli zamanınızı diğer aktiviteler için harcayabileceksiniz.

Kağıt Pot Sistemi yıllar önce burada Japonya’da biliniyor. Ve şimdi, Japonya ve ABD’deki çiftçiler arasında çok popüler. Kağıt Pot Sistemi diğer ülkelerde de çalışacaktır. Kağıt Pot Sistemi ürünlerimizi Japonya’dan Avrupa ülkelerine göndereceğiz.

Kağıt Saksı Sistemi, Kağıt Zincir Saksı, Tohumlama Aletleri ve Transplanter gibi ürünleri kullanarak tohumlama ve nakil sürecini geliştirir.

Lütfen aşağıdaki tanıtım videosunu izleyin.

Kağıt Saksı Ekimi

Benzin veya elektrik gücü olmadan çalışan bir fide hayal edebiliyor musunuz? Paper Pot Transplanter sadece sırtlar boyunca geriye doğru çekerek olukları, hendekleri ve nakilleri yapar.

Bu Japonya’dan gelen basit ama güçlü bir nakliyecidir. Bu el tipi transplanter küçük çiftçiler için de iyidir. Japon fide dikimi burada.

Paper Pot Transplanter birkaç dakika içinde 264 hücrenin (standart bir Chain Pot içinde) dikilmesini mümkün kılar. Transplanter toprak yatağına çekerek çatlayacaktır. Transplanter üzerine bir sayfa Zincir Pot yerleştirin ve Kağıt Zincir Pot ucunu toprağa gömün. Metal kazık toprağa sürülecek ve ekimi garanti edecektir. Daha sonra, tüm fideler zemine hizalanacak ve basınç tekerlekleri işlemi tamamlamak için toprağı bastıracaktır.

Kağıt pot transplanter ile sebze dikimi

Size ağır geliyor mu? Endişelenme. Paper Pot Transplanter herkes tarafından kullanılabilir. Sapın uzunluğu bir halka pimi ile ayarlanabilir.

“Çift Sıralı” Fide iki sıra dikecektir. “Çift Sıralı” Fide dikim sürenizi daha da azaltır.

Başlangıç ​​Paketi

Başlangıç ​​Paketi adlı özel bir ürün sunuyoruz. Kağıt Kaseti Sistemini başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Başlangıç ​​Paketi, Transplanter, Kreş Tepsileri (40 adet), Kağıt Zincir Saksı (3 Kutu) ve Kağıt Saksı Tohumlama Kitini (5 Bileşen) içerir. Üç farklı Paper Chain Pot aralığını 5, 10 ve 15 cm (her biri 1 kutu) paketliyoruz ve hangi Paper Chain Pot’un bitki ve sebzelerinize uygun olduğunu deneyebilirsiniz.

Kağıt Pot Sistemini denemek istiyorsanız, bu sizin için bir üründür. Deneyimlerimiz ve müşteri taleplerimize göre bir ürün kombinasyonu seçtik.

Kağıt Zincir Saksı

Sebze fideleri ve kağıt zincir pot

Kağıt Zincir Tenceresi bir hücre zincirine sahiptir ve açtığınızda bir petek gibi görünür.

Kağıt Zincir Tenceresi özel kağıt ve suda çözünür tutkaldan yapılmıştır. Hava ve suyu köklere eşit olarak geçirdi ve bitkileri sağlıklı hale getirdi. Kağıt Zincir Saksı toprağa ayrışacaktır.

Zincir Saksılar küçük alanlarda saklanabilir. Kağıt Zincir Saksı, kullanımdan önce düz şekilli bir çubuktur ve sadece tohumladığınızda yayılır.

Farklı dikim mesafelerine sahip birkaç çeşit Kağıt Zincir Saksı var. 5 cm, 10 cm ve 15 cm aralıklı Kağıt Zincir Saksı en popüler saksılardır.

Ekim Araçları

Kağıt Pot Sistemi fide düzlükleri hazırlamak için etkili bir yol sağlar. Dibbler, Mibzer ve Kreş Tepsileri ile ne kadar kolay ve üretken olduğuna şaşıracaksınız.

Ürünlerimiz hem manuel hem de mekanik tohumlama ekipmanları sunmaktadır.

Manuel Ekim Aletleri

Seeding Manual Tools ile başlamak iyi bir fikirdir. Kağıt Saksı Ekim Kitini (5 Bileşen) öneririz. Paper Pot Seeding Kit, size Kağıt Zinciri Potu dairelerine tohumlamanız için gereken tüm araçları sağlar. Paper Pot Seeding Kit olmadan deneyimledikten sonra tohum ekmeyi hayal edemezsiniz.

Kağıt saksı tohumlama kiti ile sebze tohumları Ekim

Dibbler Kağıt Zincir Saksı hücrelerinde toprakta 264 tohumlama deliği açar. Drop Seeder kullanarak tohum serpmek tohumlama işlemini oldukça hızlı ve kolay hale getirir. Dibbler ve Drop Seeder olmadan, parmaklarınızla tek tek tohumlamanız gerekir.

Ayrıca, Açma Çubukları ve Serpme Çerçevesi bu aletlerle mükemmel çalışır. Yine, Kağıt Saksısı Sisteminde yeni olan herkes için Kağıt Saksı Ekim Kitini öneriyoruz.

Kreş Tepsileri

Fidanlık Tepsileri, fide ve toprakla doldurulmuş Kağıt Zincir Saksıları tutar. Kreş Tepsilerimiz Kağıt Zincir Saksı Sistemi için tasarlanmıştır. Kreş Tepsileri dayanıklı plastikten yapıldığı için beklediğiniz kadar uzun yıllar size destek olacaktır.

Başlangıçta, Kreş Tepsileri, Japonya’da pirinç fideleri tutmak için tasarlandı. Şimdi, dünyadaki birçok bitki ve durum için kullanılabilecek standart kreş dairesi haline geldi.

Dış boyut 303 x 604 x 33 (mm) ve alt kısmında 1.301 delik var.

Kir ve Tohumlama Makinası

Birkaç çeşit Kir ve Tohumlama Makinemiz var. Kağıt Saksı Sistemlerinin gücünün farkında olduktan sonra, en iyi performansı elde etmek için Toprak Tohumlama Makinesi’ni kullanma zamanı gelmiştir.

Tohumlama Makinesi sizin için Zincir Saksılara toprak doldurur. Ayrıca, bazı Tohumlama Makineleri her hücreye tohumlanır. Daha fazla ekim makinesi kullanın, daha fazla zaman kazanacaksınız.

Hem mekanik hem de elektrikli Ekim Makinalarımız var. Lütfen tarım planınıza göre makine tipini seçin. Sorularınız varsa lütfen bize bildirin.

Bitkileri ve Sebzeleri

Kağıt Pot Sistemi çeşitli sebzeler, ürünler ve çiçekler için iyidir:

Pırasa, Ispanak, Brokoli, Lahana, Karnabahar, Edamame (Yeşil soya fasulyesi), Pancar, Mikro Yeşiller, Salanova, Stok, Aster, Hububat, Mizuna, Eustoma russellianum, Krizantem, Mitsuba (Japon hornwort).

Çok yönlülük Paper Pot System’den alacağınız avantajlardan biridir. Diğer bitkileri nakletmek istiyorsanız, dikim mesafesine ve tohum boyutuna bağlı olarak sadece uygun Kağıt Zinciri Potu, Dibbler ve Ekme Makinesi seçmeniz gerekir.

Kağıt Pot Ürünlerimiz

Japonya’dan Kağıt Pot Sistemi Ürünleri satıyoruz ve ihraç ediyoruz.

Japonya’dan dünyaya kaliteli ürünler ihraç etmek için uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

Lütfen çeşitli mallarımızı kontrol edin. Size hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop