Paperpot Transplanter | Garnek do sadzenia warzyw (Polish)

Paper Chain Pot System to wysoce produktywny system urodzony tutaj w Japonii. Przeznaczony jest do sadzenia warzyw i kwiatów. System doniczek papierowych pomoże w procesie sadzenia o wiele łatwiejszym i szybszym. Skrócisz pracę i czas pracy do tego stopnia, że ​​będziesz mógł spędzić cenny czas na inne czynności.

System doniczek papierowych jest znany od wielu lat w Japonii. A teraz jest bardzo popularny wśród rolników w Japonii i Stanach Zjednoczonych. System doniczek papierowych będzie działał również w innych krajach. Wysyłamy nasze produkty Paper Pot System z Japonii do krajów europejskich.

System doniczek papierowych usprawnia proces sadzenia i przesadzania, wykorzystując takie produkty, jak doniczka z łańcuchem papierowym, narzędzia do sadzenia i transplanter.

Obejrzyj film demonstracyjny poniżej.

Paper Pot Transplanter

Czy możesz sobie wyobrazić transplanter pracujący bez benzyny lub energii elektrycznej? Paper Paper Transplanter wpada w rowki, rowy i przeszczepy, po prostu pociągając je do tyłu wzdłuż grzbietów.

To prosty, ale potężny transplanter z Japonii. Ten ręczny transplanter jest również dobry dla drobnych rolników. Japoński transplanter na sprzedaż tutaj.

Paper Paper Transplanter umożliwia sadzenie 264 komórek (w standardowej doniczce łańcuchowej) w ciągu kilku minut. Transplanter zrobi bruzdę, wsuwając się do gleby. Umieść arkusz garnka na transplanter i zakop koniec papierowego garnka na ziemi. Metalowy kołek zostanie zaorany na ziemię i zapewni sadzenie. Następnie wszystkie sadzonki zostaną wyrównane w ziemi, a koła dociskające dociskają glebę, aby zakończyć proces.

Sadzenie warzyw za pomocą papierowego przeszczepu doniczki

Czy to dla ciebie wygląda ciężko? Nie martw się Paper Transplanter może być używany przez każdego. Długość rączki można regulować za pomocą kołka.

Transplanter „Dwurzędowy” posadzi dwa rzędy. Transplanter „Dwurzędowy” dodatkowo oszczędza czas sadzenia.

The Starter Package

Oferujemy specjalny produkt o nazwie Pakiet Startowy. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić system doniczki papierowej.

Pakiet startowy obejmuje transplanter, tace do przedszkola (40 szt.), Donicę na łańcuch papierowy (3 skrzynki) i zestaw do wysiewu doniczki papierowej (5 elementów). Pakujemy trzy różne odstępy między łańcuchami z papieru 5, 10 i 15 cm (po 1 pudełku) i możesz wypróbować, który z łańcuszków z papieru pasuje do twoich roślin i warzyw.

Jeśli chcesz wypróbować system doniczki papierowej, jest to produkt dla Ciebie. Wybraliśmy kombinację produktów według naszych doświadczeń i wymagań klientów.

Papierowy pojemnik na łańcuch

Sadzonki warzyw i doniczka z łańcuchem papierowym

Paper Chain Pot ma łańcuch komórek i po rozłożeniu wygląda jak plaster miodu.

Paper Chain Pot wykonany jest ze specjalnego papieru i kleju rozpuszczalnego w wodzie. Równomiernie przepuszczał powietrze i wodę do korzeni i czyni rośliny zdrowymi. Papierowy pojemnik na łańcuch zostanie rozłożony w ziemi.

Garnki łańcuchowe można przechowywać na małej przestrzeni. Papierowa doniczka z łańcuchem jest płaska w kształcie paska przed użyciem i po prostu rozprowadza ją podczas siewu.

Mamy kilka rodzajów doniczek z łańcuchem papierowym o różnych odległościach sadzenia. Najpopularniejsze są doniczki z łańcuchem papierowym o odstępach 5 cm, 10 cm i 15 cm.

Narzędzia do wysiewu

System doniczek papierowych zapewnia skuteczny sposób przygotowania mieszkań do sadzonek. Z tacami Dibbler, Seeder i Nursery zdziwisz się, jak łatwa i produktywna.

Nasze produkty oferują sprzęt do siewu ręcznego i mechanicznego.

Narzędzia do ręcznego wysiewu

Dobrym pomysłem jest zacząć od Narzędzia ręczne do siewu. Zalecamy zestaw do wysiewania doniczek papierowych (5 elementów). Zestaw do wysiewania doniczek papierowych zapewnia kompletne narzędzia do wysiewu na płaskich doniczkach z łańcuchem papierowym. Nie możesz sobie wyobrazić siewu bez zestawu do wysiewania doniczek papierowych, gdy go doświadczyłeś.

Siew nasion warzyw za pomocą papierowego zestawu do wysiewu

Dibbler wykonuje 264 otwory do wysiewania gleby w komórkach doniczkowych Paper Chain. Rozsiew nasion za pomocą Drop Seeder sprawia, że ​​proces wysiewu jest znacznie szybszy i łatwiejszy. Bez Dibblera i Drop Seedera musisz wysiewać palcami jeden po drugim.

Ponadto pręty otwierające i rama rozpieracza doskonale współpracują z tymi narzędziami. Ponownie zalecamy zestaw do wysiewania doniczek papierowych dla każdego, kto jest nowy w systemie doniczek papierowych.

Tace do pokoju dziecinnego

Tace do pokoju dziecinnego zawierają papierowe doniczki z łańcuszkiem wypełnione sadzonkami i ziemią. Nasze tace dla dzieci są zaprojektowane do systemu doniczek z łańcuchem papierowym. Tace do przedszkola będą wspierać Cię przez tak długie lata, jak się spodziewasz, ponieważ są wykonane z trwałego plastiku.

Pierwotnie tace do przedszkola zostały zaprojektowane do przechowywania sadzonek ryżu tutaj w Japonii. Teraz stało się standardowym mieszkaniem dla pokoju dziecięcego, które można wykorzystać do wielu roślin i sytuacji na świecie.

Wymiar zewnętrzny wynosi 303 x 604 x 33 (mm) i ma 1301 otworów na dole.

Maszyna do zabrudzenia i siewu

Mamy kilka rodzajów maszyn do zabrudzenia i siewu. Po tym, jak zdasz sobie sprawę z mocy systemów doniczek papierowych, nadszedł czas, aby użyć maszyny do sadzenia gleby, aby uzyskać najlepszą wydajność.

Siewnik umieści dla ciebie glebę w doniczkach łańcuchowych. Ponadto niektóre maszyny do siewu wysiewają do każdej komórki. Im więcej używasz Siewnika, tym więcej oszczędzasz czas.

Posiadamy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne siewniki. Wybierz typ maszyny zgodnie z planem uprawy. Jeśli masz pytania, daj nam znać.

Uprawy i Warzywa

System doniczek papierowych nadaje się do różnych warzyw, upraw i kwiatów, takich jak:

Por, Szpinak, Brokuły, Kapusta, Kalafior, Edamame (Zielona Soja), Buraki, Microgreen, Salanova, Zapas, Aster, Zboża, Mizuna, Eustoma russellianum, Chryzantema, Mitsuba (japońska hornwort).

Wszechstronność to jedna z korzyści, jakie otrzymasz z systemu doniczek papierowych. Jeśli chcesz przesadzić inne rośliny, musisz wybrać odpowiednią papierową doniczkę łańcuchową, dibbler i siewnik w zależności od odległości sadzenia i wielkości nasion.

Nasze papierowe produkty doniczkowe

Sprzedajemy i eksportujemy produkty z systemu doniczek papierowych z Japonii.

Mamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie wysokiej jakości produktów z Japonii na cały świat.

Sprawdź naszą różnorodność towarów. Chętnie Ci służymy!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop