Paperpot Transplanter | Rostlinný květináč s květináčem (Czech)

Paper Chain Pot System je vysoce produktivní systém, který se zde narodil v Japonsku. Je určen k pěstování zeleniny a květin. Paper Pot System pomůže sadičce proces mnohem jednodušší a rychlejší. Snížíte tak práci a pracovní čas natolik, že budete moci strávit svůj drahocenný čas na jiné činnosti.

Systém papírového hrnce je znám již od let zde v Japonsku. A nyní je velmi oblíbený mezi farmáři v Japonsku a USA. Systém Paper Pot bude fungovat i v jiných zemích. Naše produkty Paper Pot System z Japonska dopravíme do evropských zemí.

Systém Paper Pot vylepšuje proces setí a přesazení pomocí produktů, jako jsou Paper Chain Pot, Sejací nástroje a Přesazovač.

Podívejte se na ukázkové video níže.

Transplantát papírové nádoby

Dokážete si představit, že transplantát pracuje bez benzínu nebo elektrické energie? Transplantát papírového hrnce se rýhuje, prohlubuje a přesouvá pouhým tahem dozadu podél hřebenů.

Toto je jednoduchý, ale výkonný transplanter z Japonska. Tento ruční vysílač je také vhodný pro malé zemědělce. Japonský transplantát na prodej zde.

Transplantátor papírové nádoby umožňuje pěstovat 264 buněk (ve standardní řetězové nádobě) během několika minut. Vysazovač vytvoří brázdu zatažením do půdy. Položte list řetězu na transplanter a pochovejte konec papírového řetězu do země. Kovový kolík bude orat na zem a zajišťuje výsadbu. Poté budou všechny sazenice zarovnány v zemi a přítlačné kotouče stlačí půdu, aby se proces dokončil.

Výsadba zeleniny pomocí papírového hrnce

Vypadá ti to těžce? Nebojte se. Transplantát papírové nádoby může použít kdokoli. Délka rukojeti může být nastavena prstencovým čepem.

„Dvouřadý“ transplantátor vysadí dva řádky. „Dvouřadý“ transplanter ušetří váš čas na výsadbu.

Startovací balíček

Nabízíme speciální produkt s názvem The Starter Package. Poskytuje vše, co potřebujete ke spuštění systému Paper Pot.

Balíček Starter zahrnuje transplantaci, zásobníky pro školky (40 ks), papírové řetězy (3 pouzdra) a sady pro setí papírových nádob (5 součástí). Zabalíme tři různé rozestupy papírového řetězu o rozměrech 5, 10 a 15 cm (každý po 1 případu) a můžete vyzkoušet, který papírový hrnec je vhodný pro vaše rostliny a zeleninu.

Pokud si přejete vyzkoušet systém Paper Pot, je to produkt pro vás. Vybrali jsme kombinaci produktů podle našich zkušeností a požadavků zákazníků.

Papírový pot

Rostlinné sazenice a papírové řetězy

Paper Chain Pot má řetěz buněk a vypadá to jako plástev, když ji rozložíte.

Paper Chain Pot je vyroben ze speciálního papíru a lepidla rozpustného ve vodě. Rovnoměrně prošel vzduch a vodu do kořenů a zdravé rostliny. Paper Chain Pot se rozloží v zemi.

Řetězové hrnce lze skladovat na malém prostoru. Papírový řetězový hrnec je plochá tyč ve tvaru plochého před použitím a při výsevu ji jen rozprostřete.

Máme několik druhů papírových řetízků s různými vzdálenostmi výsadby. Nejoblíbenějšími hrnci jsou papírový květináč s roztečí 5 cm, 10 cm a 15 cm.

Secí nástroje

Systém papírových nádob poskytuje efektivní způsob přípravy sazenic. S Dibbler, Seeder a Nursery Trays budete překvapeni, jak snadné a produktivní to je.

Naše výrobky nabízejí ruční i mechanické secí stroje.

Ruční secí stroje

Je dobré začít s secími manuálními nástroji. Doporučujeme sadu pro setí papírových nádob (5 součástí). Sada pro setí na papírové hrnce vám poskytne kompletní nástroje, které potřebujete na osazení do ploch pro papírové řetězy. Jakmile to zažijete, nemůžete si představit setí bez sady pro setí s potiskem.

Výsev rostlinných semen sadou pro setí v papírové nádobě

Dibbler dělá 264 výsevních otvorů v půdě v papírových řetězcích Pot buněk. Rozmetání semen pomocí Drop Seeder činí proces setí pozoruhodně rychlejším a snadnějším. Bez Dibbler a Drop Seeder, musíte semena jeden po druhém prsty.

Také otevírací tyče a rozpěrný rám s těmito nástroji dokonale fungují. Znovu doporučujeme sadu pro setí s potiskem papíru pro každého, kdo je novým v systému potisku papíru.

Zásobníky pro školky

Zásobníky školek drží papírové květináče plněné sazenicemi a půdou. Naše školky jsou navrženy pro systém papírového řetězu. Zásobníky pro jesle vás budou podporovat tak dlouho, jak očekáváte, protože jsou vyrobeny z odolného plastu.

Původně byly Nursery Trays zkonstruovány tak, aby zde držely sazenice rýže v Japonsku. Nyní se stal standardním mateřským bytem, ​​který lze použít pro mnoho rostlin a situací na světě.

Vnější rozměr je 303 x 604 x 33 (mm) a má 1301 otvorů na dně.

Znečišťovací a secí stroj

Máme několik typů zašpinovacích a secích strojů. Poté, co jste si byli vědomi síly systémů Paper Pot Systems, je načase použít stroj na sečení půdy, abyste získali nejlepší výkon.

Secí stroj vám zašpiní půdu do řetězových květináčů. Také některé secí stroje se semínají do každé buňky. Čím více budete používat secí stroj, tím více ušetříte čas.

Máme mechanické i elektrické secí stroje. Vyberte si typ stroje podle svého plánu hospodaření. Pokud máte dotazy, dejte nám prosím vědět.

Ovoce a zelenina

Paper Pot System je vhodný pro různé druhy zeleniny, plodin a květin, jako jsou:

Pór, špenát, brokolice, zelí, květák, Edamame (zelené sójové boby), řepa, mikrogreeny, Salanova, skladem, Aster, obiloviny, Mizuna, Eustoma russellianum, Chrysanthemum, Mitsuba (japonský hornwort).

Všestrannost je jednou z výhod, které získáte od systému Paper Pot. Pokud si přejete transplantovat jiné rostliny, stačí si vybrat vhodný papírový hrnec, Dibbler a secí stroj v závislosti na vzdálenosti výsadby a velikosti semen.

Naše výrobky z papíru

Prodáváme a exportujeme výrobky z papírového potu z Japonska.

Máme dlouholeté zkušenosti s exportem kvalitních produktů z Japonska do celého světa.

Zkontrolujte prosím naše různé zboží. Jsme rádi, že vám můžeme sloužit!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop