Papīra pot transplantāts | Dārzeņu stādīšanas ķēdes pods (Latvian)

Papīra ķēdes katlu sistēma ir ļoti produktīva sistēma, kas dzimusi šeit, Japānā. Tas ir paredzēts dārzeņu un ziedu stādīšanai. Papīra podu sistēma palīdzēs stādīšanas procesam daudz vienkāršāk un ātrāk. Jūs samazināsiet darbu un darba laiku tik daudz, ka varēsit savu vērtīgo laiku veltīt citām aktivitātēm.

Papīra podu sistēma kopš daudziem gadiem ir zināma šeit, Japānā. Un tagad tas ir ļoti populārs Japānas un ASV lauksaimnieku vidū. Papīra katlu sistēma darbosies arī citās valstīs. Mēs nosūtīsim savus papīra podu sistēmas produktus no Japānas uz Eiropas valstīm.

Papīra podu sistēma uzlabo sēklu iesēšanas un pārstādīšanas procesu, izmantojot tādus produktus kā Papīra ķēdes katls, Sēšanas rīki un Pārstādītājs.

Lūdzu, skatieties demonstrācijas video zemāk.

Papīra podu pārstādītājs

Vai varat iedomāties pārstādītāju, kas strādā bez benzīna vai elektriskās strāvas? Paper Pot Transplanter rievas, grāvji un transplantāti, vienkārši velkot to atpakaļ gar grēdām.

Šis ir vienkāršais, bet jaudīgais pārstādītājs no Japānas. Šis rokas transplantāts ir labs arī mazajiem lauksaimniekiem. Šeit tiek pārdots japāņu transplantāts.

Paper Pot Transplanter ļauj dažās minūtēs iestādīt 264 šūnas (standarta ķēdes katlā). Transplanters izveidos vagas, ievelkot augsnes gultnē. Novietojiet ķēdes katla lapu uz pārstādītāja un aprakt papīra ķēdes katla galu zemē. Metāla stienis tiks noarts uz zemes, un tas nodrošina stādīšanu. Pēc tam visi stādi tiks izlīdzināti zemē, un spiediena riteņi nospiedīs augsni, lai pabeigtu procesu.

Dārzeņu stādīšana ar papīra podu pārstādītāju

Vai tas jums šķiet smags? Neuztraucieties. Paper Pot Transplanter var izmantot ikviens. Roktura garumu var regulēt ar gredzenveida tapu.

Pārstādītājs “Double Row” stādīs divas rindas. Pārstādītājs “Double Row” vēl vairāk ietaupīs jūsu stādīšanas laiku.

Sākuma pakete

Mēs piedāvājam īpašu produktu ar nosaukumu Sākuma pakete. Tas nodrošina jums visu, kas nepieciešams papīra podu sistēmas palaišanai.

Sākuma paketē ietilpst transplantāts, stādaudzētavas (40 gab.), Papīra ķēdes katls (3 kastes) un papīra podu sēklu komplekts (5 komponenti). Mēs iesaiņojam trīs dažādus papīra ķēdes podu attālumus 5, 10 un 15 cm (katrs 1 gadījums), un jūs varat izmēģināt, kurš papīra ķēdes katls ir piemērots jūsu augiem un dārzeņiem.

Ja vēlaties izmēģināt papīra podu sistēmu, tas ir šis produkts jums. Produktu kombināciju mēs izvēlējāmies, ņemot vērā mūsu pieredzi un klientu prasības.

Papīra ķēdes pods

Dārzeņu stādi un papīra ķēdes pods

Papīra ķēdes katlā ir šūnu ķēde, un, to atlokojot, tas izskatās kā šūnveida.

Papīra ķēdes pods ir izgatavots no īpaša papīra un ūdenī šķīstošas ​​līmes. Tas vienādi nodeva gaisu un ūdeni saknēm, un tas augus padara veselīgus. Papīra ķēdes katls sadalīsies zemē.

Ķēdes podi var uzglabāt nelielā telpā. Papīra ķēdes katls ir stieņa formas plakans formas pirms lietošanas un, sējot, vienkārši izklājiet to.

Mums ir vairāki papīra ķēdes podu veidi ar dažādiem stādīšanas attālumiem. Populārākie podi ir papīra ķēdes pods ar 5 cm, 10 cm un 15 cm atstarpi.

Sēšanas instrumenti

Papīra katlu sistēma nodrošina efektīvu veidu, kā sagatavot stādus. Izmantojot Dibbler, Sējmašīnu un Bērnu Koka Paplātes, Jūs būsiet pārsteigts, cik viegli un produktīvi tas ir.

Mūsu produkti piedāvā gan manuālu, gan mehānisku sēšanas aprīkojumu.

Manuālie sēšanas instrumenti

Ir laba ideja sākt ar Sēklu manuālajiem rīkiem. Mēs iesakām papīra podu sēklu komplektu (5 komponenti). Papīra podu sēklu komplekts nodrošina jums visus nepieciešamos rīkus, kas nepieciešami sēšanai uz papīra ķēdes poda sēklām. Jūs nevarat iedomāties sēšanu bez papīra podu sēklu komplekta, kad esat to pieredzējis.

Dārzeņu sēklu sēšana ar papīra podu sēklu komplektu

Dibbler rada 264 sēšanas caurumus augsnē papīra ķēdes poda šūnās. Sēklu izkliedēšana, izmantojot Drop Seeder, padara sēšanas procesu ievērojami ātrāku un vieglāku. Bez Dibbler un Drop Sējmašīnas jums ir jāsēj pa vienam ar pirkstiem.

Arī atvēršanas stieņi un izkliedētāja rāmis lieliski darbojas ar šiem instrumentiem. Atkal mēs iesakām papīra podu sēklu komplektu visiem, kas ir jauni papīra podu sistēmā.

Bērnistabas paplātes

Kokaudzētavu paplātes tur papīra ķēdes podiņos, kas pildīti ar stādiem un augsni. Mūsu bērnistabas teknes ir paredzētas papīra ķēdes katlu sistēmai. Bērnistabas paliktņi atbalstīs jūs tik ilgi, cik jūs gaidāt, jo tie ir izgatavoti no izturīgas plastmasas.

Sākotnēji Nursery Trays tika izveidotas, lai tur, Japānā, turētu rīsu stādus. Tagad tas kļuva par standarta bērnistabas dzīvokli, ko var izmantot daudziem augiem un situācijām pasaulē.

Ārējais izmērs ir 303 x 604 x 33 (mm), un tā apakšā ir 1 300 caurumi.

Nosmērēšanas un sēšanas mašīna

Mums ir vairāku veidu augsnes apstrādes un iesēšanas mašīnas. Kad esat iepazinies ar papīra podu sistēmu jaudu, ir pienācis laiks izmantot Augsnes sējmašīnu, lai iegūtu vislabāko sniegumu.

Sējmašīna jums piepildīs augsni ķēdes podos. Arī daži no Sējmašīnām iesūcas katrā šūnā. Jo vairāk izmantosit Sējmašīnu, jo vairāk ietaupīsit laiku.

Mums ir gan mehāniskas, gan elektriskas sējmašīnas. Lūdzu, izvēlieties mašīnu tipu atbilstoši savam lauksaimniecības plānam. Ja jums ir jautājumi, lūdzu, dariet mums to zināmu.

Kultūras un dārzeņi

Papīra katlu sistēma ir piemērota dažādiem dārzeņiem, kultūrām un ziediem, piemēram:

Puravs, spināti, brokoļi, kāposti, ziedkāposti, Edamame (zaļās sojas pupas), bietes, mikrogrīni, Salanova, krājums, asters, graudaugi, Mizuna, Eustoma russellianum, krizantēma, Mitsuba (japāņu radzene).

Daudzpusība ir viena no priekšrocībām, ko jūs iegūsit no Paper Pot System. Ja vēlaties pārstādīt citus augus, jums vienkārši jāizvēlas piemērots papīra ķēdes katls, Dibbler un Sējējs atkarībā no stādīšanas attāluma un sēklu lieluma.

Mūsu papīra podu izstrādājumi

Mēs pārdodam un eksportējam Papīra katlu sistēmas produktus no Japānas.

Mums ir ilga gadu pieredze kvalitatīvu produktu eksportēšanā no Japānas uz visu pasauli.

Lūdzu, pārbaudiet mūsu preču klāstu. Mēs ar prieku kalpojam jums!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop