Popierinio puodo persodintuvas | Daržovių plantacijų grandininis puodas (Lithuanian)

Popierinių grandininių puodų sistema yra labai produktyvi sistema, gimusi čia, Japonijoje. Jis skirtas sodinti daržoves ir gėles. Popierinių puodų sistema padės sodininkams daug lengviau ir greičiau. Sumažinsite darbo ir darbo laiką tiek, kad galėtumėte skirti savo brangų laiką kitai veiklai.

Popierinių puodų sistema nuo daugelio metų buvo žinoma čia, Japonijoje. Dabar jis labai populiarus tarp Japonijos ir JAV ūkininkų. Popierinių puodų sistema veiks ir kitose šalyse. Mes išsiųsime savo popierinių puodų sistemos gaminius iš Japonijos į Europos šalis.

Popierinių puodų sistema pagerina sėjimo ir persodinimo procesą, naudodama tokius produktus kaip popieriaus grandininis puodas, sėjimo įrankiai ir persodintuvas.

Žiūrėkite žemiau pateiktą demonstracinį vaizdo įrašą.

Popieriaus puodo transplanteris

Ar galite įsivaizduoti transplanterį, dirbantį be benzino ar elektros energijos? „Popierinio puodo transplanterio“ grioveliai, grioviai ir persodinimo darbai tik traukiant atgal išilgai keterų.

Tai paprastas, bet galingas transplantatas iš Japonijos. Šis nešiojamasis nešiojamasis kompiuteris yra naudingas ir smulkiesiems ūkininkams. Čia parduodamas japonų transplantatas.

„Paper Pot Transplanter“ suteikia galimybę per kelias minutes pasodinti 264 ląsteles (standartiniame grandininiame puode). Transplanteris padarys įbrėžimą traukdamas į dirvos dugną. Padėkite grandinės puodo lapą ant persodintojo ir užmeskite popieriaus grandinės puodo galą žemėje. Metalinis strypas bus ariamas žeme ir tai užtikrins sodinimą. Tada visi daigai bus išlyginti žemėje, o prispaudimo ratai prispaus dirvą, kad procesas būtų baigtas.

Sodinti daržoves popieriniu vazonėliu

Ar tau jis atrodo sunkus? Nesijaudink. „Paper Pot Transplanter“ gali naudoti visi. Rankenos ilgį galima reguliuoti žiediniu kaiščiu.

Transplanteryje „Double Row“ bus sodinamos dvi eilės. Transplanteris „Double Row“ taip pat sutaupys jūsų sodinimo laiką.

Pradinis paketas

Mes siūlome specialų produktą pavadinimu „Pradinis paketas“. Tai suteikia jums viską, ko reikia norint paleisti „Paper Pot System“.

Pradinį paketą sudaro transplanteris, vaikų darželių padėklai (40 vnt.), Popieriaus grandinės puodas (3 dėklai) ir popierinių puodų sėklų rinkinys (5 komponentai). Mes supakuojame tris skirtingus 5, 10 ir 15 cm tarpus tarp popieriaus grandinės puodų (po 1 atvejį) ir galite išbandyti, kuris popieriaus grandinės puodas tinka jūsų augalams ir daržovėms.

Jei norite išbandyti popierinių puodų sistemą, tai jums skirtas produktas. Produktų derinį pasirinkome atsižvelgdami į patirtį ir klientų poreikius.

Popieriaus grandinės puodas

Daržovių daigai ir popieriaus grandinėlės puodas

Popieriaus grandinės puode yra ląstelių grandinė ir, atidarius jį, jis atrodo kaip korys.

Popieriaus grandinės puodas pagamintas iš specialaus popieriaus ir vandenyje tirpių klijų. Jis vienodai praleido orą ir vandenį šaknims ir daro augalus sveikus. Popieriaus grandinės indas bus suiręs žemėje.

Grandininius puodus galima laikyti mažoje erdvėje. Popieriaus grandinės puodas yra strypo formos plokštelė prieš naudojimą ir tiesiog paskleiskite sėklą.

Mes turime keletą rūšių popierinių grandininių puodų su skirtingais sodinimo atstumais. Popieriaus grandinės puodas su 5 cm, 10 cm ir 15 cm atstumu yra populiariausi puodai.

Sėjimo įrankiai

Popierinių puodų sistema yra efektyvus būdas paruošti sodinukus. Naudodami „Dibbler“, sėjamąją ir darželio padėklus, būsite nustebinti, kaip tai lengva ir produktyvu.

Mūsų gaminiai siūlo rankinę ir mechaninę sėjimo įrangą.

Rankinio sėjimo įrankiai

Patartina pradėti nuo „Sėjimo rankiniais įrankiais“. Mes rekomenduojame popierinių puodų sėklų rinkinį (5 komponentai). „Popierinių puodų sėklų rinkinys“ suteikia jums visus įrankius, kuriuos jums reikia sėti ant popieriaus grandinės puodo butų. Neįsivaizduojate sėjimo be popierinių puodų sėjos rinkinio, kai tik tai patyrėte.

Sėkite daržovių sėklas su popierinių puodų sėjos rinkiniu

„Dibbler“ padaro 264 sėjimo skylutes dirvožemyje „Paper Chain Pot“ ląstelėse. Sėklų paskleidimas naudojant „Drop Seeder“ sėjavimą daro žymiai spartesnį ir lengvesnį. Be Dibblerio ir Drop Seederio, jūs turite sėti po vieną pirštais.

Be to, atidarymo strypai ir barstytuvo rėmas puikiai veikia su tais įrankiais. Vėlgi, mes rekomenduojame popierinių puodų sėklų rinkinį visiems, kas tik susipažinę su popierinių puodų sistema.

Vaikų lopšeliai

Vaikų darželių dėkliukuose laikomi popieriniai grandininiai puodai, įdaryti su daigais ir dirva. Mūsų darželių padėklai yra sukurti popierinių grandininių puodų sistemai. Vaikų darželių padėklai jus palaikys tiek metų, kiek tikitės, nes jie pagaminti iš tvirto plastiko.

Iš pradžių darželio padėklai buvo sukurti taip, kad čia, Japonijoje, būtų galima laikyti ryžių daigus. Dabar jis tapo standartiniu darželio butu, kurį galima naudoti daugeliui augalų ir situacijų pasaulyje.

Išorinis matmuo yra 303 x 604 x 33 (mm), o apačioje yra 1 300 skylių.

Nuotekų ir sėjimo mašina

Mes turime kelių tipų šlifavimo ir sėjimo mašinas. Kai suprantate „Popierinių puodų sistemų“ galią, atėjo laikas naudoti dirvožemio sėjimo mašiną, kad pasiektumėte geriausią našumą.

Sėjimo mašina įdirbs dirvą į grandininius vazonus. Be to, dalis sėjimo mašinų patenka į kiekvieną ląstelę. Kuo daugiau naudosite sėjamąją, tuo daugiau sutaupysite laiko.

Turime ir mechaninių, ir elektrinių sėjamųjų. Pasirinkite mašinų tipą pagal savo ūkininkavimo planą. Jei turite klausimų, praneškite mums.

Javai ir daržovės

Popierinių puodų sistema tinka įvairioms daržovėms, kultūroms ir gėlėms, tokioms kaip:

Porai, špinatai, brokoliai, kopūstai, žiediniai kopūstai, Edamame (žaliosios sojų pupelės), burokėliai, mikrožalumynai, Salanova, atsargos, asteris, javai, Mizuna, Eustoma russellianum, chrizantema, Mitsuba (japoninis raguolis).

Universalumas yra vienas iš privalumų, kuriuos gausite iš „Paper Pot System“. Jei norite persodinti kitus augalus, jums tiesiog reikia pasirinkti tinkamą popieriaus grandininį puodą, puokštę ir sėjamąją, atsižvelgiant į pasodinimo atstumą ir sėklos dydį.

Mūsų popierinių puodų gaminiai

Mes parduodame ir eksportuojame popierinių puodų sistemos produktus iš Japonijos.

Mes turime ilgametę patirtį eksportuoti kokybiškus produktus iš Japonijos į visą pasaulį.

Prašome patikrinti mūsų prekių įvairovę. Mes džiaugiamės galėdami jus aptarnauti!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop