Presádzač papiera Rastlinný kvetináč na kvetináče (Slovak)

Paper Chain Pot System je vysoko produktívny systém, ktorý sa tu narodil v Japonsku. Je určený na pestovanie zeleniny a kvetov. Systém papierových kvetináčov pomôže procesu sadenia oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Znížite tak prácu a pracovný čas natoľko, že budete môcť stráviť svoj drahocenný čas na iné činnosti.

Systém papierových kvetináčov je známy už pred rokmi v Japonsku. A teraz je veľmi obľúbená medzi poľnohospodármi v Japonsku a USA. Systém Paper Pot bude fungovať aj v iných krajinách. Naše výrobky z papierového hrnca doručíme z Japonska do európskych krajín.

Systém papierových kvetináčov zlepšuje proces siatia a presádzania pomocou výrobkov, ako sú papierové reťazové hrnce, sejacie nástroje a presádzače.

Pozrite si ukážkové video nižšie.

Presádzač papierových kvetináčov

Viete si predstaviť, že transplantát pracuje bez benzínu alebo elektrickej energie? Transplantát papierového kvetináča sa dráža, priekopy a transplantáty iba potiahnutím dozadu pozdĺž hrebeňov.

Toto je jednoduchý, ale výkonný transplantát z Japonska. Tento vreckový transplantát je vhodný aj pre malých poľnohospodárov. Japonský transplantát na predaj tu.

Transplantátor papierových kvetináčov umožňuje pestovať 264 buniek (v štandardnom reťazcovom hrnci) za pár minút. Vysádzač vytvorí brázdu zatiahnutím do pôdy. Položte hárok reťazového hrnca na transplantát a zasuňte koniec papierového hrnca do zeme. Kovový kôš bude orať do zeme a zabezpečí výsadbu. Potom budú všetky sadenice zarovnané v zemi a prítlačné kolieska budú tlačiť pôdu dole, aby sa proces dokončil.

Výsadba zeleniny pomocou papierového hrnca

Vyzerá ti to ťažké? Neboj sa. Transplantát papierových kvetináčov môže používať ktokoľvek. Dĺžku rukoväte je možné nastaviť pomocou kruhového kolíka.

Vysielač „Double Row“ vysadí dva riadky. Vysielač „Double Row“ ďalej šetrí váš čas na výsadbu.

Štartovací balíček

Ponúkame špeciálny produkt s názvom Starter Package. Poskytuje všetko, čo potrebujete na spustenie systému Paper Pot.

Starter Package obsahuje transplantát, zásobníky pre škôlky (40 ks), papierové reťazové hrnce (3 púzdra) a sadičku na sadenie papierových kvetináčov (5 komponentov). Zabalíme tri rôzne papierové reťazové hrnce s rozstupom 5, 10 a 15 cm (každý s 1 prípadom) a môžete vyskúšať, ktorý papierový kvetinový hrniec je vhodný pre vaše rastliny a zeleninu.

Ak si chcete vyskúšať systém Paper Pot, toto je produkt pre vás. Kombináciu produktov sme vybrali podľa našich skúseností a požiadaviek zákazníkov.

Papierový pot

Rastlinné sadenice a papierové reťazové kvetináče

Paper Chain Pot má reťaz buniek a po rozložení vyzerá ako plást.

Paper Chain Pot je vyrobený zo špeciálneho papiera a vo vode rozpustného lepidla. Rovnako prešiel vzduchom a vodou ku koreňom a zdravé rastliny. Paper Chain Pot sa rozloží v zemi.

Reťazové hrnce je možné skladovať na malom priestore. Papierový kvetináč je pred použitím plochý tvar v tvare tyčinky a pri zasiatí ho iba roztiahnite.

Máme niekoľko druhov papierových reťazí s rôznymi vzdialenosťami výsadby. Najobľúbenejšími kvetináčmi sú papierové reťazové hrnce s rozstupom 5 cm, 10 cm a 15 cm.

Sejacie nástroje

Systém papierových kvetináčov poskytuje efektívny spôsob prípravy sadeníc pre sadenice. Vďaka zásobníkom Dibbler, Seeder a Nursery Tray budete prekvapení, aké ľahké a produktívne to je.

Naše výrobky ponúkajú ručné aj mechanické sejacie zariadenie.

Ručné sejacie nástroje

Je dobré začať s nástrojmi na manuálne nasadenie. Odporúčame súpravu na sadenie papierových kvetináčov (5 komponentov). Súprava na sadenie papierových kvetináčov vám poskytuje kompletné nástroje, ktoré potrebujete na nasadenie do rovináčov s papierovou reťazou. Po nasadení súpravy na sadenie papierových kvetincov si nemôžete predstaviť, že by ste si to užili.

Výsev rastlinných semien sadou na sadenie do papierových kvetináčov

Dibbler robí 264 semenných dier na pôde v papierových reťazcoch. Rozmetávanie semien pomocou Drop Seeder robí proces očkovania pozoruhodne rýchlejším a ľahším. Bez Dibbler a Drop Seeder musíte semenáť jeden po druhom prstami.

S týmito nástrojmi tiež dokonale fungujú otváracie tyče a rám rozmetávača. Znovu odporúčame súpravu na sadenie papierových kvetináčov pre všetkých, ktorí začínajú so systémom papierových kvetináčov.

Zásobníky pre škôlky

Zásobníky na škôlky držia nádobky na papierové reťazce plnené sadenicami a pôdou. Naše zásobníky pre škôlky sú určené pre systém papierových reťazí. Zásobníky pre detské postieľky vás budú podporovať tak dlho, ako očakávate, pretože sú vyrobené z odolného plastu.

Pôvodne boli zásobníky škôlky navrhnuté tak, aby držali semenáčiky ryže tu v Japonsku. Teraz sa stal štandardným detským bytom, ktorý sa dá použiť pre mnoho rastlín a situácií na svete.

Vonkajší rozmer je 303 x 604 x 33 (mm) a má 1301 otvorov na dne.

Znečisťovací a sejací stroj

Máme niekoľko typov zašpinenia a sejačky. Po tom, ako ste si boli vedomí sily systémov Paper Pot Systems, je čas použiť stroj na obrábanie pôdy, aby ste dosiahli najlepší výkon.

Sejací stroj za vás vloží zeminu do reťazových hrncov. Niektoré sejačky sa tiež vysievajú do každej bunky. Čím viac budete používať sejací stroj, tým viac ušetríte čas.

Máme mechanické aj elektrické sejačky. Vyberte si typ stroja podľa vášho plánu hospodárenia. Ak máte otázky, dajte nám vedieť.

Plodiny a zelenina

Paper Pot System je vhodný pre rôzne druhy zeleniny, plodín a kvetín, ako napríklad:

Pór, špenát, brokolica, kapusta, karfiol, Edamame (zelené sójové bôby), repa, mikrogregre, Salanova, zásoby, Aster, obilniny, Mizuna, Eustoma russellianum, Chrysanthemum, Mitsuba (japonský zobák).

Univerzálnosť je jednou z výhod, ktoré získate od systému Paper Pot. Ak chcete transplantovať iné rastliny, stačí si vybrať vhodnú nádobu na papierovú retiazku, dibbler a sejačku v závislosti od vzdialenosti výsadby a veľkosti semien.

Naše výrobky z papierových kvetináčov

Predávame a vyvážame výrobky z papierového kvetináča z Japonska.

Máme dlhoročné skúsenosti s vývozom kvalitných výrobkov z Japonska do celého sveta.

Skontrolujte prosím náš sortiment tovaru. Sme radi, že vám môžeme slúžiť!

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop